Klubová výstava v Řásné u Telče
11. 09. 2016

Klubová výstava v Řásné u Telče

O víkendu se konalo každoroční setkání členů Shiba klubu se sobotní schůzí a nedělní výstavou.

Celou výstavu posuzovala paní Ing. Hana Blatoňová. Titul BOB, tedy nejlepší z plemene, získala fenečka paní Petrusové - Bernissia Charming Smile.

Pro naší chovatelskou stanici byl super výsledek nastávajícího otce vrhu, který čekáme od Aginky. Koumi No Homaremaru Go Sanuki Mizumotosou paní Edity Šubrtové získal titul BOS, tedy nejlepší opačného pohlaví. Stal se tak nejlepším psem celé výstavy ihned po fenečce paní Petrusové. Ze 61 přihlášených shib je to super výsledek. Navíc je tento pejsek zároveň otcem našeho nejmladšího člena smečky Itoshiho.

"Naše barvy" hájila Katka a Kamil, majitelé fenečky z našeho prvního odchovu - Amaya Gold Tribona na své první výstavě s paničkou vyběhala hezký posudek a hodnocení VN2 v dorostu. Vzhledem k tomu, že do dorostu fenečka "spadla" teprve týden před výstavou, tak je to super výsledek. Mája je šikovná, poslušná a udělala nám velkou radost. Doufáme, že páníčky Katku a Kamila budeme moct potkat i na dalších výstavách.

V mezitříde fen jsme vystavovali naši Ichiko. Hezký posudek a hodnocení V2, res.CAC z klubové výstavy je fajn výsledek. Ichiko se hezky vystavovala, poslouchala a vůbec se chovala velice dobře.

Celé výstavě předcházelo setkání členů shiba klubu v sobotu večer s členskou schůzí a následným rautem. Do večerních hodin jsme se dobře bavili u stolu s několika přáteli a známými. Bylo to fajn a celý večer i víkend provázela skvělá atmosféra. Děkuji a nejdéle za rok nashledanou.

Napište nám