Spolupracujeme

S těmito lidmi aktivně spolupracujeme, konzultujeme, voláme si, nebo se osobně pravidelně stýkáme. Čerpáme od nich neocenitelné zkušenosti a za to jim patří poděkování.

Jana Halbrštátová Svobodová - Chovatelská stanice psů plemene shiba PRIMA NOVA

Pokud budete mít zájem o štěně plemene shiba a nebudeme schopni Vaši poptávku v danou chvíli uspokojit, zkuste se obrátit na paní Janu Halbrštátovou Svobodovou. Hinagiku i Ichiko, tedy naše dvě fenečky, jsou právě od ní a ji mohu doporučit již nejen jako chovatelku našich fen, ale i jako skvělého člověka, který rád poradí.

Web chovatelské stanice Prima Nova: www.prima-nova.estranky.cz

Iveta Skalická - vedoucí ZKO Javorka v České Třebové

Paní Ivetu Skalickou mohu doporučit co se týče nejen sportovního výcviku, ale hlavně důsledné výchovy psů. Značnou mírou se podílí na tom, že se s našimi psy mohu účastnit různých aktivit včetně zkoušek z poslušnosti. Kdybyste zároveň někdo toužil po německém ovčákovi s průkazem původu, rovněž se na ni můžete obrátit.

Web chovatelské stanice Niox: no.niox.sweb.cz

Pavel Skuček - kamarád a majitel chovatelské stanice BE ORLICA

Společník pro venčení, tréninky a také v neposlední řadě kamarád a kolega v pracovním životě. Kdybyste někdo měli zájem o border kolii, určitě se mu neváhejte ozvat, stejně jako my se věnují s přítelkyní svým psům naplno, začali s námi navštěvovat výstavy, chystají se začít v blízké době s chovem.

Martin Rašovský - strýc a také majitel chovatelské stanice Mara-Crown

Martin je mým stýcem a zároveň dalším parťákem na aktivity s našimi psy. Chodíme často společně nejen venčit, ale i stopovat a trénovat. Chodím si k němu často pro radu nebo na konzultace. Má znakovou fenu německého ovčáka a v létě 2015 se mu úspěšně podařilo odchovat první vrh tohoto plemene. Kdybyste měl někdo zájem o německého ovčáka, rovněž se na něj můžete obrátit. 

Napište nám