Dvoudenní Krakov a nedělní Brno
19. 06. 2016

Dvoudenní Krakov a nedělní Brno

Další skvělý víkend na výstavách v Krakově (pátek a sobota) a v Brně (neděle).

V pátek na národní výstavě v Krakově posuzovala paní Flera Chaikovskaya z Ruska, která oběma našim holkám zadala hodnocení V1, CWC s pěknými posudky.

V Krakově jsme pokračovali rovněž v sobotu a to rovnou mezinárodní výstavou, kde měla naše Agi (Hinagiku Prima Nova) prakticky první reálnou šanci dokončit Interšampiona. Tuto možnost jsme hned využili, když paní rozhodčí Monika Kuriata-Okarmus z Polska zadala hodnocení:

Agi: V1, CWC, CACIB, BOS
Iči: V2

Aginka tedy získala poslední potřebný CACIB k titulu Interšampiona. O ten požádáme ihned, jak to bude možné, tedy za 3 měsíce.

V sobotu po výstavě jsme se přes krátkou návštěvu doma přesunuli do Brna, kde v neděli pokračoval náš posvatební výstavní maraton (2 víkendy = 6 výstavních dnů) na výstavě Intercanis 2016. Posuzoval pan rozhodčí Bala Karlo ze Srbska, který zadal hodnocení:

Agi: V1, CAC, CACIB, BOS
Iči: V1, CAC, res. CACIB

Aginka tedy v Brně potvrdila vzestupnou formu, do které se dostává po štěňátkách. Získala druhý CAC ze třídy šampionů a je tedy jeden poslední kousek od českého grandšampiona. Tímto CACIBem rovněž splnila podmínky pro udělení titulu Šampion ČMKU.

Děkujeme všem přítomným, gratulujeme vítězům a těšíme se na další výstavy.

Napište nám