3. místo v kategorii ZZO v 16. ročníku Speciálu Javorka získává...
21. 05. 2016

3. místo v kategorii ZZO v 16. ročníku Speciálu Javorka získává...

V sobotu 21. 5. 2016 proběhl již 16. ročník Speciálu Javorka v několika kategoriích. Ve fotogalerii můžete vidět vyhlašování výsledků a všechny účastníky z kategorií vždy seřazené dle pořadí na pomyslných stupních vítězů.

Pro mě osobně měl závod dvě tváře. Jako 4. v pořadí jsem naskočil v kategorii ZZO s Iči (Ichiko Prima Nova). Ichiko poslední měsíc na cvičáku předvádí nevyrovnané výkony "pod tlakem" - tedy když o něco jde. Zaregistroval jsem to například i na výstavě v Ostravě, kde prostě na stole odmítala stát. Po ne zcela zdařilém přivolání (opakované povely) se mi pod nátlakem sesypala a začala blbnout i tentokrát. Zamrzelo mě to zvláště poté, co ve čtvrtek v tréninku předvedla solidní výkon. Nevadí, příště to půjde určitě lépe a poslední místo v kategorii nás od dalšího zlepšování určitě neodradí.

 3. od konce v pořadí, v jakém jsme nastupovali do závodu, jsem přišel na řadu znovu. Pan rozhodčí Vyčítal mě se slovy "Vy už jste tady byl" tedy uviděl ještě jednou. S vyšším startovním číslem a větším očekáváním jsem tedy nastoupil znovu v ZZO. S Agi (Hinagiku Prima Nova) jsme předvedli velice solidní výkon. Mírné ztráty za rychlost provedení cviků jsem očekával. Shiba se nikdy nikam moc nehrne. Nakonec jsme získali s Aginkou 54 bodů a já začal doufat, že to vyjde na bednu (v tu chvíli jsem už byl 3., protože oba závodníci přede mnou již měli vystoupení za sebou). Poslední dva závodníci nakonec opravdu podali podle pana rozhodčího horší výkon a s Aginkou jsme tedy zůstali 3. Pro nás myslím výborný výsledek. Lepší byly jen dvě dámy - jedna s mladým německým ovčákem a druhá s australským ovčákem.

A tak jsme tedy započali naši závodní "kariéru" úspěšně. 3. místo ze 14 závodníků v ZZO je super. Do příště zkusíme s Aginkou vylepšit aport a uvidíme jak to půjde dál.

Napište nám