Zkoušíme #cvicitshibu aneb vychováváme japonce posedmé
29. 03. 2019

Zkoušíme #cvicitshibu aneb vychováváme japonce posedmé

Šest víkendů za námi. Pokračujeme dál :)

Šestý víkend v Praze považujeme za více než úspěšný a vzhledem k okolnostem, kdy v březnu je poměrně těžké zajistit odpovídající prostory v kempu a jiných lokalitách jsme se rozhodli zopakovat lednový scénář. Proto sedmé setkání proběhne znovu v Praze v prostorách TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady.

Základní informace

Místo konání: TJ Sokol Praha, Královské Vinohrady

Termín konání: 29. až 30. 3. 2019 (praktický program 30. 3.)
Počet účastníků: 8 až 20
Kurzovné: 1 100 Kč za přihlášeného psa (takže třeba 2 lidé a shiba)
Vstupné bez psa: 350 Kč (jednotlivec, ale i pár nebo rodina)

V pátek si půjdeme opět sednout do restaurace (vybereme, zamluvíme stůl dle počtu lidí) kde si o všem můžeme popovídat a v sobotu budeme řešit vaše problémy přímo a prakticky.

Na pořadu dne bude manipulace se psem, řešení problémů, příprava na vystavování, případně poradna s přivoláním, odkládáním, sedáním, leháním a dalšími cviky, na které se budete ptát. Můžeme řešit jak "to" naučit, můžeme probrat způsoby, kterými se toho dá dosáhnout, ukážeme si vše na daných pejscích, upozorníme na chyby a pokusíme se najít na každého z vašich japonců nějakou fintu. Našim cílem je ovladatelný japonec, který respektuje svého majitele a ke kterému majitel najde takovou cestu, aby pro něj věci pes dělal rád sám a dobrovolně. Program budeme přizpůsobovat přihlášeným tak, aby si každý přišel na své.

O individuální přístup se postarají Jan Čech (CHS Tribona) a Jana Svobodová (CHS Prima Nova). Nevylučujeme účast dalšího hosta, pokud usoudíme, že to bude potřeba vzhledem k přihlášeným účastníkům.

K přihlášce poprosím přidejte nějaké další informace - zejména nás zajímá:

  • zda řešíte nějaký problém, agresivitu
  • zda jste navštěvovali cvičák nebo psí školičku
  • zda jste již u nás na víkendu byli
  • čemu byste se rádi věnovali (výchova, příprava na výstavu, konkrétní cviky, přivolání, odložení, klidně i otázky na jakékoliv psí téma).

Prostě cokoliv, co by nám pomohlo ten program poskládat přesně pro vás. Neváhejte si napsat sami o co byste měli zájem.

Přihlašování může probíhat potvrzením například zprávou zde na FB (ať už zaslanou zprávou stránce Cvičíme shibu nebo přímo mé osobě - Jan Čech nebo e-mailu info@tribona.cz). Do potvrzení uveďte prosím jméno a adresu bydliště (pro potřeby dokladu) a e-mail, na který zašleme doklad na kurzovné.

Napište nám