Zkoušíme #cvicitshibu aneb vychováváme japonce pošesté
05. 01. 2019

Zkoušíme #cvicitshibu aneb vychováváme japonce pošesté

NEZBYTNÉ INFO:

V pátek 4. 1. 2019 se sejdeme po 18. hodině v restauraci Vinohradská tělocvična: https://www.vinohradskatelocvicna.cz/ kde si budeme povídat, popíjet a jíst co hrdlo ráčí.....

Hlavní program je pak naplánován na sobotu 5. 1. 2019 ve VIP salonku TJ Sokol Praha Královské Vinohrady a to do dvou bloků (dopoledne / odpoledne):

Sobota 5. 1. 2018

09:30 - Zahájení
09:45 až 12:30 - První blok, rozdělení do dvou skupin a individuální práce
13:30 až 14:30 - Přestávka na oběd
14:30 až 18:00 - Druhý blok, práce ve skupinách dle potřeby.

S sebou prosíme očkovací průkazy. Zvířata musí být klinicky zdráva. Pořadatel akce nezodpovídá za škody způsobené psem nebo jeho majitelem, ani za úhyn nebo ztrátu psa v době konání akce.

Pět víkendů za námi. Pokračujeme dál :) Po zvažování všech okolností a hledání vhodných prostor se nám podařilo sehnat pěkný prostor přímo v centru Prahy. Další setkání tak může proběhnout už v LEDNU. Díky poloze se tak dostane i na pražské majitele shib, kteří to třeba naposledy na Moravu neměli zrovna nejblíž. Vycházíme tak vstříc postupně celé ČR. Postupně budeme zveřejňovat i další termíny, které pro vás plánujeme v následujícím roce.

Vzhledem k poslední zkušenosti, kdy nám byla společenská místnost v kempu byla poměrně těsná jsme se rozhodli zapracovat i na tomto a proto jsme se pro termíny v roce 2019 rozhodli mírně zdražit. Již nyní totiž domlouváme další místa po ČR, kde víme, že nás již nemine pronájem krytého prostoru. Věříme, že to povede k nárůstu úrovně našich setkání a nebudeme se muset bát, zda náhodou nebude pršet a zda se všichni vměstnáme do místnosti, kterou nám propůjčí.

Základní informace

Místo konání: VIP Salonek TJ Sokol Praha, Královské Vinohrady
Termín konání: 4. až 5. 1. 2019 (praktický program 5. 1.)
Počet účastníků: 8 až 20
Kurzovné: 1 100 Kč za přihlášeného psa (takže třeba 2 lidé a shiba)
Vstupné bez psa: 350 Kč (jednotlivec, ale i pár nebo rodina)

V pátek si půjdeme někam sednout do restaurace (vybereme, zamluvíme stůl dle počtu lidí) kde si o všem můžeme popovídat a v sobotu budeme řešit vaše problémy přímo a prakticky.

Na pořadu dne bude manipulace se psem, řešení problémů, příprava na vystavování, poradna s přivoláním, odložením, sedáním, leháním a dalšími cviky, na které se budete ptát. Můžeme řešit jak "to" naučit, můžeme probrat způsoby, kterými se toho dá dosáhnout, ukážeme si vše na daných pejscích, upozorníme na chyby a pokusíme se najít na každého z vašich japonců nějakou fintu. Našim cílem je ovladatelný japonec, který respektuje svého majitele a ke kterému majitel najde takovou cestu, aby pro něj věci pes dělal rád sám a dobrovolně. Program budeme přizpůsobovat přihlášeným tak, aby si každý přišel na své.

O individuální přístup se postarají Jan Čech (CHS Tribona) a Jana Svobodová (CHS Prima Nova). Nevylučujeme účast dalšího hosta, pokud usoudíme, že to bude potřeba vzhledem k přihlášeným účastníkům.

K přihlášce poprosím přidejte nějaké další informace - zejména nás zajímá:

  • zda řešíte nějaký problém, agresivitu
  • zda jste navštěvovali cvičák nebo psí školičku
  • zda jste již u nás na víkendu byli
  • čemu byste se rádi věnovali (výchova, příprava na výstavu, konkrétní cviky, přivolání, odložení, klidně i otázky na jakékoliv psí téma).

Prostě cokoliv, co by nám pomohlo ten program poskládat přesně pro vás. Neváhejte si napsat sami o co byste měli zájem.

Přihlašování může probíhat potvrzením například zprávou zde na FB (ať už zaslanou zprávou stránce Cvičíme shibu nebo přímo mé osobě - Jan Čech nebo e-mailu info@tribona.cz). Do potvrzení uveďte prosím jméno a adresu bydliště (pro potřeby dokladu) a e-mail, na který zašleme doklad na kurzovné.

Napište nám