Zkoušíme #cvicitshibu popáté aneb vychovejte japonce
26. 10. 2018

Zkoušíme #cvicitshibu popáté aneb vychovejte japonce

Čtyři úspěšné víkendy za námi a pátý termín na světě. Tentokrát zavítáme na Moravu - místo bude upřesněno, ale chceme vyhovět i narůstajícímu zájmu slovenských majitelů, tak se jim pokusíme maličko přiblížit. Místo konání bude známé během několika dnů. Poslední model "více individuálního přístupu" se myslím osvědčil a proto jej ponecháme i na další díl našich víkendů. Vyhovíme tak začátečníkům i pokročilým, aniž by se jedni nudili a druzí přeskakovali.

Základní informace

Místo konání: Autokemp Merkur Pasohlávky
POZOR: Heslo pro ubytování na náš víkend: cvicitshibu - rezervovali pro náš účel bungalovy BI (abychom byli nějak rozumně u sebe).
Termín konání: 26. až 28. 10. 2018
Počet účastníků: 8 až 20
Kurzovné: 900 Kč za přihlášeného psa (takže třeba 2 lidé a shiba)
Vstupné bez psa: 300 Kč (jednotlivec, ale i pár nebo rodina)

Při nepřízni počasí bude postaráno o krytý prostor.

Kdo bude vykládat?

Opět zejména Jan Čech (CHS Tribona) a Jana Svobodová (CHS Prima Nova). Další přednášející případně podle potřeb přihlášených upřesníme - chceme, aby si každý odnesl informace a nové postupy podle své úrovně a zájmů INDIVIDUÁLNĚ.

K přihlášce klidně poprosím přidejte nějaké další informace - zejména nás zajímá:

  • zda řešíte nějaký problém, agresivitu
  • zda jste navštěvovali cvičák nebo psí školičku
  • zda jste již u nás na víkendu byli
  • zda máte představu, čemu byste se rádi věnovali (výchova, cviky, přivolávání, poslušnost, sportovní stopařina ale i další - vše přizpůsobíme požadavkům).

Prostě cokoliv, co by nám pomohlo ten program poskládat přesně pro vás. Neváhejte si napsat sami o co byste měli zájem.

Přihlašování může probíhat potvrzením například zprávou zde na FB (ať už zaslanou zprávou stránce Cvičit shibu nebo přímo mé osobě - Jan Čech nebo e-mailu info@tribona.cz). Do potvrzení uveďte prosím jméno a adresu bydliště (pro potřeby dokladu) a e-mail, na který zašleme doklad na kurzovné.

Napište nám