Zkoušíme #cvicitshibu počtvrté aneb vychovejte japonce
28. 05. 2018

Zkoušíme #cvicitshibu počtvrté aneb vychovejte japonce

Tři úspěšné víkendy za námi a máme tu zase malé změny. V tuto chvíli je to jednak navýšení ceny za kurzovné (jelikož dosavadní kurzovné pokrylo tak nějak náklady a tušíme, že bude potřeba se zase někam posunout) a druhou změnou je změna místa konání.

Ti lidé a pejsci, kteří u nás byli, vědí, že se všem věnujeme intenzivně. Nyní chceme víkend takový, aby si začátečník mohl osvojit základy a pokročilý neslyšel některé věci několikrát, když již má základy osvojené (a správně natrénované z domů po předchozích návštěvách u nás na víkendech :)). Uznáváme, bude to výzva, ale snad se nám to podaří alespoň v rozumné míře uskutečnit. Již na třetím setkání jsme sobotní odpoledne rozdělili na zkoušku na dvě skupinky a myslíme si, že to byl ten správný krok. Na čtvrtém setkání to bude rozděleno o to více. Vše ku prospěchu všech - tedy aby se zkušení nenudili a začátečníci šli po takových krůčcích, které budou únosné pro ně i pro jejich pejsky.

NEZAPOMEŇTE PROSÍM PRO JISTOTU OČKOVACÍ PRŮKAZY

PROGRAM: PÁTEK 6. 7. 2018

PO 18:00 - NEPOVINNĚ POVINNÉ PŘÁTELSKÉ POSEZENÍ

PROGRAM: SOBOTA 7. 7. 2018

9:30 ZAHÁJENÍ

9:45 - 12:30 - ÚVODNÍ KOLEČKO ANEB "JAK NA TOM JSME"?

S každým účastníkem prohodíme pár slov, zjistíme, v jakém stavu se svým pejskem jsou, co řeší za problémy, co by chtěli zlepšit nebo co by se chtěli dozvědět. Od toho se bude odvíjet celý následující den a také neděle - na pejsky se musí postupně a pokud někdo řeší problém, že pes nevydrží na stole, těžko po něm budeme chtít na tom samém stole třeba výstavní postoj nebo jinou manipulaci. Proto si to s každým projdeme a podle situace se následně rozdělíme do skupinek podle úrovně. Chceme totiž, aby se každý za víkend někam posunul a nechceme opakovat dokola to, co někteří třeba již nepotřebují.

14:30 - 18:00 - INDIVIDUÁLNÍ SKUPINOVÉ PŘEDNÁŠKY, VÝCHOVA, CVIČENÍ

Rozděleným skupinkám se postupně budeme věnovat. Budeme řešit problémy a zlozvyky, věnovat se dalším činnostem jako třeba přivolávání, teorii sportovní stopařiny, výchově, dalšímu cvičení a podobně - zase a opět vše podle jednotlivých skupinek tak, aby to pro každého bylo přínosem.

Po 19:00 - POSEZENÍ, POVÍDÁNÍ U JÍDLA A PITÍ, UTUŽOVÁNÍ KOLEKTIVU

PROGRAM: NEDĚLE 8. 7. 2018

Dle zájmu, pokroku ze soboty a vašich indicií z přihlášek se budeme věnovat ukázce stopařiny (jak začít, jak šlapat stopu, jak trénovat a jak dále postupovat), dále budeme upevňovat naučené věci ze soboty a dále je zdokonalovat.

V programu mohou nastat různé změny díky počasí a dalším nepředvídatelným okolnostem. Bude jistě čas na společná venčení a další debaty nad problematikou mimo program jako takový.

Základní informace

Místo konání: KEMP VELKÝ VŘEŠŤOV - http://www.velkyvrestov.cz/kemp/okempu.html
Termín konání: 6. 7. až 8. 7. 2018
Počet účastníků: 8 až 20
Kurzovné: 900 Kč za přihlášeného psa (takže třeba 2 lidé a shiba)
Vstupné bez psa: 300 Kč (jednotlivec, ale i pár nebo rodina)

Při nepřízni počasí je zajištěn krytý prostor.

Ubytování

Rezervace ubytování si jako vždy řeší KAŽDÝ SÁM na telefonu: +420 774 434 338 nebo na e-mailu: autokempvelkyvrestov@seznam.cz

Doporučujeme si rezervaci zajistit co nejdříve.

Tento termín je kvůli prodlouženému víkendu hojně obsazován a byl docela problém zajistit místo na setkání tak, jak jsme potřebovali.

Volné chatky k 24. 4. :

8x čtyřlůžková chata (lednice, plynový vařič, elektřina)
10x dvoulůžková chata (BEZ elektřiny)

Další informace:

Kdo bude vykládat? Opět zejména Jan Čech (CHS Tribona) a Jana Svobodová (CHS Prima Nova). Další přednášející případně podle potřeb přihlášených upřesníme - chceme, aby si každý odnesl informace a nové postupy podle své úrovně a zájmů INDIVIDUÁLNĚ.

K přihlášce klidně poprosím přidejte nějaké další informace - zejména nás zajímá:

  • zda řešíte nějaký problém, agresivitu
  • zda jste navštěvovali cvičák nebo psí školičku
  • zda jste již u nás na víkendu byli
  • zda máte představu, čemu byste se rádi věnovali (výchova, cviky, přivolávání, poslušnost, sportovní stopařina ale i další - vše přizpůsobíme požadavkům).

Prostě cokoliv, co by nám pomohlo ten program poskládat přesně pro vás. Neváhejte si napsat sami o co byste měli zájem.

Přihlašování může probíhat potvrzením například pomocí e-mailu info@tribona.cz. Do potvrzení uveďte prosím jméno a adresu bydliště (pro potřeby dokladu) a e-mail, na který zašleme doklad na kurzovné.

Děkujeme za přízeň!

Napište nám