Přijeď na víkend a zkus začít #cvicitshibu podruhé
06. 09. 2017

Přijeď na víkend a zkus začít #cvicitshibu podruhé

Kde: Týnec nad Labem - HTTP://WWW.MARINATYNEC.CZ/
Kdy: 27. - 29. 10. 2017


Děkujeme za podporu krmivu Platinum.

NEZAPOMEŇTE PROSÍM PRO JISTOTU OČKOVACÍ PRŮKAZY

PROGRAM: PÁTEK 27. 10. 2017

PO 18:00 - NEPOVINNĚ POVINNÉ PŘÁTELSKÉ POSEZENÍ

PROGRAM: SOBOTA 28. 10. 2017

9:30 ZAHÁJENÍ

9:45 - 12:30 - JAK VYCHOVAT SHIBU A NA CO SI DÁT POZOR?

Nejprve trochu teorie pro všechny a poté odpovídání na konkrétní dotazy, řešení konkrétních problémů.
Okusování, Socializace, Krmení, Manipulace se psem, Odměňování, Chůze na vodítku, Začátky s přivoláváním a další témata, které vás budou zajímat.

 14:30 - 18:00 - PRŮVODCE VÝSTAVNÍM KRUHEM

Opět nejdříve trochu teorie s praktickými ukázkami, nácvik průběhu výstavy, řešení konkrétních případů.
Ukazování zubů, varlat, výstavní postoj, ukázka psa na stole a další konkrétní věci, které budete potřebovat řešit.

Po 19:00 - POSEZENÍ, POVÍDÁNÍ U JÍDLA A PITÍ, UTUŽOVÁNÍ KOLEKTIVU


PROGRAM: NEDĚLE 29. 10. 2017

Na neděli máme možná témata, která uzpůsobíme dle potřeb účastníků, jejich zájmu.

- UKÁZKA STOPAŘINY
- METODIKA VÝCVIKU PSŮ
- ŘEŠENÍ KONKRÉTNÍCH PROBLÉMŮ S VÝCHOVOU, VÝCVIKEM, které se nestihly řešit v sobotu, případně jejich opakování, protože ne vše se dá naučit za půl hodiny.

V programu mohou nastat různé změny díky počasí a dalším nepředvídatelným okolnostem. Bude jistě čas na společná venčení a další debaty nad problematikou mimo program jako takový.


POKUD MÁTE DOMA K DISPOZICI, BUDE SE VÁM HODIT ANEB TIPY CO S SEBOU NA NÁŠ VÍKEND SE SHIBAMI:

- očkovací průkaz
- pamlsky
- obojek
- vodítko (klasické, výstavní)
- oblíbenou hračku, aport, míček
- náhubek
- hřeben
- kempingové židličky
- misku + třeba láhev
- kennelku / klec, podložku pod psa (co kdo má)

Tak a je to tu. Druhý víkend s našimi japonskými pejsky. Rozhodli jsme se, že by byla škoda to striktně omezovat pouze na shiby, byť ty jsou pro nás stěžejní. Zúčastnit se mohou tedy majitelé nejen shib, ale i třeba kishu, hokkaido a dalších podobných plemen.

Od minulého víkendu uplynul nějaký čas, kdy jsme vše stihli promyslet. Výsledkem je rozhodnutí, že příliš mnoho účastníků by vedlo k tomu, že by se na každého nemuselo dostat tak, jak je potřeba. I z toho důvodu jsme se rozhodli vypsat víkend pro minimálně 8 a maximálně 16 psů (s jedním psem může přijet samosebou více než 1 účastník). Vzhledem k této změně se budeme schopni věnovat více konkrétně danému jedinci a jeho majitelům.

I přesto, že všechno děláme rádi, neradi bychom celou akci dotovali jinak, nežli časově. I proto jsme se rozhodli zpoplatit účast na druhém víkendu částkou 600 Kč (věříme, že je to částka přijatelná a že účastníci prvního víkendu budou schopni potvrdit to, že to za to stojí - dostali jsme spoustu kladných ohlasů za které děkujeme). V případě, že třeba čekáte na svoje štěňátko a chtěli byste se jen přijet podívat, je to samosebou možné, nebudeme vás počítat do 16 potvrzených účastníků, kurzovné bez psa pro skupinu (pár, rodina) pak bude 200 Kč.

Prosíme vážné zájemce o brzké potvrzení účasti e-mailem, formulářem zde na konci stránky nebo zprávou na Facebooku. Oproti projevenému zájmu vystavíme doklad na "kurzovné" k zaplacení. Je zajištěn zastřešený prostor pro případ nepříznivého počasí. Deště se tedy bát NEMUSÍME.

Ubytování si každý v kempu řeší po svém - vědí o nás, je to domluveno, ale je tam více druhů ubytování, tak aby to měl každý ve své reži - http://www.marinatynec.cz/

Podrobný program bude uveden v průběhu září. Dojednáváme detaily a rádi bychom program uzpůsobili konkrétním požadavkům přihlášených účastníků. V pátek se bude jednat víceméně o večerní nepovinné posezení. Program bude rozložen do soboty a neděle.

Náhled, jak to vypadalo na prvním víkendu můžete vidět v galerii níže.

Napište nám